м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Програмне відключення сажевих фільтрів і каталізаторів, чіп тюнінг

Ми пропонуємо:

 • Програмне відключення сажевих фільтрів і каталізаторів;
 • Чіп тюнинг у Львові. Кращі прошивки від світових лідерів чіп тюнінгу;
 • Прошивка ЕБУ – двигуна, ABS, SRS, коробки передач, IMMO, і інших систем автомобіля. Ремонт, модернізація, заміна, доробка, відновлення;
 • Видалення сажевого фільтру. Правильне програмне та фізичне відключення сажевого фільтру в автомобілі;
 • Видалення каталізатора. Разом з Чіп Тюнігом найкращий результат. Замість вилученого каталізатора можливе встановлення стронгера;
 • Налаштування двигуна. Налаштування можливе як атмосферного двигуна так і двигуна з турбонадувом, що працює на бензині, дизельному паливі або з встановленим ГБО.
 • Встановлення обманки лямбди – емулятора каталізатора. Емулятор каталізатора підходить на всі марки автомобілів. В наявності є емулятори як одноканальні, так і двоканальні (один пристрій на два каталізатора) а також емулятор фільтра сажі з підстроюванням під конкретний автомобіль.

Що таке чіп-тюнінг і для чого він потрібен?

Чіп-тюнінг — це спосіб поліпшити характеристики двигуна через зміну його програми управління. Простіше кажучи, заміна прошивки мотора — як Ви робите це в своєму смартфоні, щоб отримати розширений функціонал.

При широкому тлумаченні цього терміна до чіп-тюнінгу двигуна можна віднести як установку додаткових електронних модулів (додаткових компютерів, «обманок», тощо), так і заміну штатного блоку управління на універсальний тюнінговий та його налаштування, а також встановлення спеціального призначеного для конкретної моделі «мозку» від стороннього виробника.

Основні цілі чіп-тюнінгу такі:

 • Збільшення потужності. Тягові характеристики двигуна бувають занижені виробником щодо конструктивного потенціалу в цілях відповідності екологічним нормам, для збільшення ресурсу, з маркетингових міркувань, а також зустрічаються випадки просто неідеально відшліфованих виробником програм управління двигуном, які відносять до так званих «дитячих хвороб» автомобілів.
 • Поліпшення економності. Вдалий результат чіп-тюнінгу автоматично не тільки піднімає потужність і крутний момент, але і трохи знижує витрату палива при звичайній їзді. Такий ефект досягається за рахунок того, що більш чуйний двигун дає можливість їздити в діапазоні більш низьких оборотів.
 • Корекція під використовуваний тип палива. Наприклад, це може бути адаптація високофорсованого спортивного двигуна під 95 бензин замість 98 або перенастроювання мотора для роботи на газі.
 • Установка надуву або нестандартних деталей двигуна. Коли мова заходить про тюнінг силового агрегату, перепрошивка необхідна практично завжди — для ефективної або як мінімум безпечної роботи нової конфігурації. Наприклад, деякі двигуни можуть працювати неправильно навіть при установці прямоточної випускної системи, а втручання в систему газорозподілу майже завжди вимагає корекції програми управління.
 • Зняття різних програмних обмежень — наприклад, лімітатора максимальної швидкості.

Однак, найчастіше найбільш чутливою надбавкою стає покращена чуйність на педаль газу і більш рівна тяга по всьому діапазону обертів — саме це і дає відчуття кращої динаміки при міській їзді.

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *