м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Ремонт та заміна глушника

Ремонт глушника

Успішний ремонт глушника обумовлений проведенням кваліфікованих робіт. Особливо це стосується акуратного демонтажу компонентів вихлопної системи, і особливо – якість зварювання компонентів. Необхідно мати електрогазозварювальний апарат з автоподачею мідного дроту в якості припою для проведення професійного ремонту будь-яких глушників, ремонту колекторної труби та виготовлення вузлів вихлопних систем.

Опис послуги та орієнтовна вартість:

Роботи:

Вартість

ЗВАРКА (1 шов), УСУНЕННЯ ПОГНУТОСТІ, ДЕФОРМАЦІЙ ТА ДРІБНИЙ РЕМОНТ НА СИСТЕМІ ГЛУШНИКІВ

від 350 грн.

 

* Пам’ятайте, що кожен випадок унікальний, а значить, вартість та терміни усунення саме Вашої несправності можуть відрізнятися!

Ремонт глушника або його заміна – послуга, яка користується найбільшою популярністю серед наших клієнтів.

Ремонт глушників полягає у:

  • Підварюванні прогорілої частини глушника або його магістралі. Заварити глушник можна при хорошому, загалом не іржавому стані глушника. В іншому випадку, економніше поставити новий глушник замість старого;
  • Заміні глушника чи інших компонентів вихлопної системи. Замінити глушник Ви можете в нашому спеціалізованому сервісі за низькими цінами;
  • Проведенні демонтажу компонентів вихлопної системи авто. При ремонті іноді потрібно провести демонтаж деяких вузлів та агрегатів, про це Вас обов’язково попередять перед початком ремонту глушника;
  • Виготовленні необхідних елементів. Іноді під ремонтом глушників може йти мова про виготовлення елементів вихлопної системи. Наш автосервіс має великий досвід в «кастомних» роботах по вихлопу.

Також хочемо нагадати, що ми приймаємо пошкоджені або зламані каталізатори. Так, що ви зможете компенсувати частину витрат пов’язаних з ремонтом або заміною старого каталізатора. Після аналізу вмісту зміненого каталізатора ви будете знати остаточну ціну та одразу отримати за нього гроші!
Ми гарантуємо кваліфікацію своїх фахівців, і надаємо гарантію на всі види робіт по ремонту глушників у Львові та придбаних у нас глушників (в тому числі тюнінгованих) як і всіх інших запчастин куплених у нашому інтернет-магазині. Хороші глушники (ми відбираємо найкращих представників лінійок провідних марок виробників глушників) завжди в наявності на складах на нашому автосервісу. Ми можемо як поставити глушник, придбаний Вами самостійно, так і встановити глушник з нашого асортименту.
Ремонт глушника

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення