м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Ремонт і заміна каталізатора

Ремонт і заміна каталізатора

Заміна каталізатора

Заміна каталізатора на автомобілях усіх марок пріоритетна послуга нашої кампанії. СТО «Demi Motors» проводить ремонт каталізаторів у Львові вже більше ніж 17 років. Ми знаємо, що каталізатори виходять з ладу досить часто. Ми з радістю встановимо придбаний вами каталізатор або запропонуємо на вибір з асортименту нашого інтернет-магазину. наші ціни приємно вас здивують. Наші майстри можуть запропонувати Вам цілий ряд рішень на вибір:

  • Комплексний ремонт каталізаторів;
  • Вирізка каталізатора з вихлопної системи;
  • Вставка, заміна каталізатора на абсолютно новий;
  • Установка універсальної деталі;
  • Заміна каталізатора стронгером тощо.

Орієнтовна ціна за послугу:

Середня ціна ремонту

Термін проведення ремонту

Гарантія

350 грн. 60 хв.

12 міс.

 

* Пам’ятайте, що кожен випадок унікальний, а значить, вартість та терміни усунення саме Вашої несправності можуть відрізнятися!

Вам терміново потрібно замінити каталізатор або зробити його ремонт. Ви зараз вибираєте автосервіс, і Вас, звичайно, цікавлять як його репутація, так і наявність спеціального обладнання і фахівців, а також розумні ціни.
Перш ніж надати будь-яку з перерахованих послуг, ми запропонуємо Вам пройти діагностику працездатності каталізатора та вихлопної системи вашого транспортного засобу в цілому.
ON-LINE викуп автомобільних каталізаторів і сажових фільтрів від всіх марок автомобілів, в будь-якій кількості та стані. Приймаємо промислові каталізатори. Можливий самовивіз каталізаторів з території продавця. Працюємо з усіма регіонами України без посередників. Розрахунок в день доставки

Заміна каталізатора системи «Євро», трохи історії

Каталізатори почали встановлювати у вихлопні системи в кінці 80-х років практично на всі іномарки. Ці системи в народі називаються «Євро». При чому, на роботу двигуна автомобіля наявність або відсутність каталізатора «Євро-2» не впливає. При появі систем «Євро-3», «Євро-4» та «Євро-5», робота двигуна стала безпосередньо залежати від наявності справного каталізатора.
СТО по ремонту глушників у Львові «Demi Motors» пропонує як великий асортимент каталізаторів «Євро-2», так і їх замінників – полум’ягасників та стронгерів. Для систем «Євро-3» і «Євро-4» є як ремонтні каталізатори, так і ремонтні блоки в каталізатор. Для моделей автомобілів, що вимагають наявності каталізатора «Євро-5», також є ремонтні блоки та каталізатори. Звертаємо вашу увагу на те, що вживаний або зламаний каталізатор не варто викидати – ми можемо його викупити у вас. З рахунок цього ви компенсуєте частину витрат пов’язаних з заміною нового каталізатора.
СТО

Запишіться на ремонт Вашого автомобіля, зателефонувавши за тел. 0678364234, або скористайтеся нашими формами швидкого зв’язку:

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення