м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Ремонт та заміна резонатора

Ремонт та заміна резонатора

Ремонт резонатора

Ремонт резонатора наша компанія здійснює досить швидко та якісно. Якщо виникає необхідність його заміни ми можемо встановити ваш резонатор або запропонувати вам з нашого асортименту резонаторів. Резонатор – важливий компонент вихлопної системи автомобіля, що зовні нагадує глушник маленького розміру. Іноді його називають допоміжним глушником, але таким він не є, оскільки основна його функція – добитися рівного потоку вихлопних газів у всій вихлопної системи автомобіля.

Резонатор не тільки зовні нагадує глушник зменшеного розміру, але і внутрішня будова дуже схоже на будову глушника. Все просто: для вирівнювання потоку вихлопних газів застосовуються схожі прийоми, що використовуються в глушниках.

Орієнтовна ціна за послугу:

Середня ціна послуги Термін проведення робіт Гарантія
від 150 грн. 30 хв. 12 міс.

 

* Пам’ятайте, що кожен випадок унікальний, а значить, вартість та терміни усунення саме Вашої несправності можуть відрізнятися!

Несправність резонатора

Несправність резонатора можна визначити за наступними симптомами:

  • Деренчливий, дзвінкий звук в районі резонатора – результат прогару внутрішньої деталі та її руйнування, відірваний шматок металу бовтається в камері резонатора;
  • Збільшення гучності вихлопної системи – погано працює резонатор не дає глушнику працювати в оптимальному для нього режимі;
  • Зниження потужності двигуна – іноді зруйнований резонатор «закупорюється» – порушується його пропускна здатність. Також несправність геометрії внутрішніх частин резонатора порушують гасіння та відбиття пульсацій вихлопних газів. У деяких випадках, самому двигуну необхідний протитиск (конструктивна особливість ряду моделей), який пропадає при несправності резонатора.

Ремонт резонатора

Резонатор насправді не ремонтується. Якщо його розпиляти, локалізувати порушення геометрії, підварити несправність та зварити корпус назад, то ніхто не зможе дати гарантію, що після цього процесу геометрія резонатора не буде порушена ще сильніше. Тим більше, що вартість такого процесу буде коштувати нарівні з новим резонатором.
Резонатор необхідно міняти на оригінальний або його замінник, або підбирати з аналогічних.

Спортивний резонатор

Спортивний резонатор відрізняється від звичайного низьким опором (протитиском) потоку вихлопних газів на шкоду ефективності зниження пульсації вихлопних газів, а надалі – гучності вихлопної системи автомобіля. Для зниження опору проходження вихлопних газів, часто резонатори роблять прямоточними: у них не застосовується розширення і звуження потоку (шляхом застосування декількох сполучених камер різного обсягу), а також зміна напрямку руху потоку вихлопних газів. Якщо заглянути в такий резонатор, ми побачимо рівний тунель з перфорованими стінками рівного або більшого внутрішнього діаметра в порівнянні з діаметром вихлопної труби.
Іноді, характеристики спортивного резонатора моделюються по конкретному автомобілю, беручи в розрахунок модель двигуна, його характеристики, тюнінг, форму випускного колектора, їх кількість і формулу, розташування резонатора у вихлопній системі. Головне завдання цього процесу – змусити пульсацію потоку вихлопних газів попередніх випускних тактів двигуна не заважати наступним випускним тактів.
Резонатор

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення