м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Встановлення насадки на глушник

Встановлення насадки на глушник

Насадки на глушник до будь-якої марки авто

Компанія «Demi Motors» пропонує насадки на глушник за ринковими цінами по Україні. При придбанні насадок у нас, їх установка на автомобіль здійснюється в той же момент. Ми також можемо встановити насадку, на авто, де потрібно підрізування бампера знизу, але, тоді необхідна невелика доплата за різку бампера, оскільки це досить копітка робота, що впливає на кінцевий естетичний вигляд автомобіля.
Пропонуємо Вашій увазі асортимент насадок на глушник, які можна приміряти та придбати у нашому автосервісі у Львові на Городоцькій 242/Г. Перегляньте асортимент нашого інтернет-магазину, та оберіть той, який би підійшов саме для Вашого авто, всі позиції доступні на нашому СТО.

Орієнтовна ціна за послугу:

Середня ціна послуги Термін проведення робіт Гарантія
від 70 грн. 30 хв. 12 міс.

 

* Пам’ятайте, що кожен випадок унікальний, а значить, вартість та терміни усунення саме Вашої несправності можуть відрізнятися!

Як встановлюють насадки на глушник

Установка насадок на глушник виконується методом зварювання насадок з вихлопними трубами, використання кволих затискачів ми не практикуємо. Крім того, поширюється наша річна гарантія на всі придбані запасні частини та роботи.
Насадка на глушник

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення