м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Встановлення стронгера чи полум’ягасника

Встановлення стронгера чи полум’ягасника

Встановлення стронгера замість каталізатора

Встановлення стронгера (полум’ягасника) одна з послуг обслуговування вихлопної системи автомобіля яке надає наша компанія «Demi Motors». Збираєтеся встановити так званий «стронгер» або «полум’ягасник» замість каталізатора? Цілком зрозуміло, адже установка полум’ягасника замість каталізатора — менш витратний варіант, ніж установка самого каталізатора.
Ми надаємо якісну послугу на СТО по ремонту глушників у Львові. Але хочемо попередити, що даний метод можна застосовувати не для всіх автомобілів. Перед тим, як домовитися про ремонт, проконсультуйтеся з фахівцем «Demi Motors».

Орієнтовна ціна за послугу:

Середня ціна заміни Термін проведення робіт Гарантія
350 грн. 60 хв. 12 міс.

 

* Пам’ятайте, що кожен випадок унікальний, а значить, вартість та терміни усунення саме Вашої несправності можуть відрізнятися!

Як відбувається встановлення стронгера

Ми встановлюємо полум’ягасник тоді, коли лямбда зонд розташований виключно перед ним. Якщо датчик знаходиться після каталізатора, встановлювати полум’ягасник не має сенсу. Ми використовуємо продукцію як власного виробництва, так і продукцію провідних компаній, що зарекомендували себе на ринку.

Крім установки можлива така послуга, як заміна стронгера, на так звані X-резонатори DMG від «Demi Motors». При заміні наші майстри користуються професійним зварювальним обладнанням. Воно допомагає підтримувати потрібний температурний режим і запобігати руйнування оксидної плівки поза зоною зварювального шва.
Стронгер замість каталізатора.
У цьому випадку стронгер встановлюється замість каталізатора. Існує два способи зробити це:

  • Перший метод, повне видалення каталізатора та встановлення стронгера на його місце, комп’ютер автомобіля повинен бути перепрошитий, оскільки з датчиком кисню будуть автоматичні труднощі;
  • Другий метод – це видалення каталізатора стільників із корпусу та встановлення у вивільнене місце.

У другому випадку стронгер вставляють у корпус каталізатора:

  • вирізають частину корпусу каталізатора;
  • вони виймають несправні стільники;
  • вставляють туди стронгер;
  • заварюють корпус каталізатора знову.

Проблеми з другим датчиком кисню (каталізатора) вирішуються шляхом встановлення обрізки для зонда лямбда або перепрошивкою програми управління двигуном.

Ціна на встановлення стронгера

Будьте готові до того, що, якщо Ви збираєтеся встановити стронгер чи полум’ягасник замість каталізатора, ціна заздалегідь буде невідома. Ціна заміни каталізатора на стронгер складається з вартості запчастин, а також вартості робіт в залежності від їх складності. Для уточнення ціни на стронгер відвідайте наш інтернет-магазин. Але одразу хочемо наголосити, що ціна вас приємно здивує, адже ми працюємо без посередників. Продукція нашої компанії має попит на теренах України.

Однак, ми можемо гарантувати Вам, що вартість попереднього огляду автомобіля виявиться – безкоштовною! Зверніться в СТО на Городоцькій «Demi Motors», і ми надамо Вам професійні послуги автосервісу вихлопних систем швидко і з гарантією!
Вихлопна система

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення