м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Встановлення стронгера чи полум’ягасника

Встановлення стронгера чи полум’ягасника

Орієнтовна ціна за послугу:

Середня ціна заміни Термін проведення робіт Гарантія
350 грн.  60 хв.  12 міс.

 

* Пам’ятайте, що кожен випадок унікальний, а значить, вартість та терміни усунення саме Вашої несправності можуть відрізнятися!

Збираєтеся встановити так званий «стронгер» або «полум’ягасник» (рос. пламегаситель) замість каталізатора? Цілком зрозуміло, адже установка полум’ягасника замість каталізатора — менш витратний варіант, ніж установка самого каталізатора.

Ми теж надаємо таку послугу на СТО по ремонту глушників у Львові. Але хочемо попередити, що даний метод можна застосовувати не для всіх автомобілів. Перед тим, як домовитися про ремонт, проконсультуйтеся з фахівцем «Demi Motors».

Як відбувається встановлення стронгера

Ми встановлюємо полум’ягасник тоді, коли лямбда зонд розташований виключно перед ним. Якщо датчик знаходиться після каталізатора, встановлювати полум’ягасник не має сенсу. Ми використовуємо продукцію як власного виробництва, так і продукцію провідних компаній, що зарекомендували себе на ринку.

Крім установки можлива така послуга, як заміна стронгера, на так звані X-резонатори DMG від «Demi Motors». При заміні наші майстри користуються професійним зварювальним обладнанням. Воно допомагає підтримувати потрібний температурний режим і запобігати руйнування оксидної плівки поза зоною зварювального шва.

Ціна на встановлення стронгера

Будьте готові до того, що, якщо Ви збираєтеся встановити стронгер чи полум’ягасник замість каталізатора, ціна заздалегідь буде невідома. Ціна заміни каталізатора на стронгер складається з вартості запчастин, а також вартості робіт в залежності від їх складності.

Однак, ми можемо гарантувати Вам, що вартість попереднього огляду автомобіля виявиться – безкоштовною! Зверніться в СТО на Городоцькій «Demi Motors», і ми надамо Вам професійні послуги автосервісу вихлопних систем швидко і з гарантією!

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення