м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Заміна гофри

Гофра глушника

Заміна гофри глушника

При виході з ладу єдине правильне рішення це заміна гофри. Гофра глушника – необхідний компонент у вихлопній системі автомобіля, однак гофра, завдяки своїй еластичності є недовговічним елементом вихлопу, і, крім того, не ремонтопридатним. При виході гофри з ладу, ремонт її практично неможливий. Єдино можливою представляється заміна гофри вихлопної системи.

Орієнтовна ціна за послугу:

Середня ціна заміни

Термін проведення робіт Гарантія
350 грн. 60 хв. 12 міс.

 

* Пам’ятайте, що кожен випадок унікальний, а значить, вартість та терміни усунення саме Вашої несправності можуть відрізнятися!

На більшості сучасних автомобілів встановлюється гофра (як її ще називають – сильфон, компенсатор). Вона служить для пом’якшення вібрацій, що передаються від двигуна до глушника.

Чому гофри не ремонтують?

Гофра вихлопної системи складається з декількох тонких шарів металу, складених у гармошку, які віддалено нагадують баян. Найчастіше, для захисту гофри і її «перетинок» від фізичного впливу, покривають сталевим обплетенням (кожухом), це обплетення може бути як зсередини, так і зовні. Але найголовніша біда гофри – це її прогоряння або обрив обплетення. При такій будові гофри, вона, ясна річ, підлягає лише заміні.

Заміна гофри у Львові на Городоцькій

На щастя, ціни на якісні гофри починаються з цілком демократичних цифр. Ми пропонуємо Вам замінити гофру в нашому автосервісі, купуючи нову деталь у нас. Ми гарантуємо якість виробу (оптимальну якість за доступну ціну), і професійну установку: на роботи та запчастини надається гарантія один рік.

Заміна гофри самостійно

Хочемо зауважити, що при самостійному підборі гофри глушника на свій автомобіль, слід купувати запчастину з точною відповідністю діаметра та довжини гофри, а встановлення здійснювати у спеціалізованих автосервісах.

Некваліфікована установка гофри загрожує її обривом або прогаром (перегрів гофри дуже небезпечний при її установці. Не спеціалізована зварювальна техніка тут безсила – потрібен електрогазозварювальний напівавтомат з автоподачею мідного дроту).

Процес заміни гофри

Сам процес заміни гофри з вигляду не складний: відпиляти стару гофру від вихлопних труб і на її місце приварити нову таку ж за розміром. Але за простотою ховається точне радіальне зіставлення нового гофру, відсутність натягів у зібраній підвішеній вихлопній системі, якість зварних швів, виключення перегріву демпфуючого тонкого металу гофри. Все це складається в наш якісний і відповідальний підхід до ремонту кожної деталі вихлопу на Вашому автомобілі.

В компанії «Demi Motors» є великий асортимент гофр всіх діаметрів і довжин, що застосовуються на автомобілях. Ми можемо запропонувати Вам тришарові гофри декількох виробників, різної цінової категорії. А наші спеціалісти на СТО на Городоцькій, виконають заміну гофри так, щоб вона прослужила Вам ще довгий час, що особливо важливо в місцевих погодних умовах.
Гофра глушника

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення