м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Ремонт колекторної труби

Ремонт випускного колектора

Орієнтовна ціна за послугу:

Середня ціна ремонту

Термін проведення робіт Гарантія
від 200 грн.  від 60 хв.  12 міс.

 

* Пам’ятайте, що кожен випадок унікальний, а значить, вартість та терміни усунення саме Вашої несправності можуть відрізнятися!

У Вашого автомобіля з’явилася тріщина в колекторній трубі? Це сталося або через несправний каталізатор (колектор перегрівається), або внаслідок механічного впливу (підвищена вібрація при відсутності гофри, удари). СТО «Demi Motors» пропонує таку послугу, як ремонт колекторної труби.

Як відбувається ремонт труби колекторної

Оскільки колектор є найдорожчою деталлю, для Вас буде дешевше його відремонтувати – тобто заварити. Ремонт труби колекторної відбувається в наступній послідовності: ми демонтуємо колектор з автомобіля, спеціальним чином зачищаємо тріщину і проводимо його зварювання.

Як відбувається ремонт колектора
Як відбувається ремонт колекторної труби: 1) Тріщина в колекторі автомобіля зблизька; 2) Ремонт колектора; 3) Заварена тріщина в колекторі

Важливо, щоб ремонт колекторної труби здійснювався під наглядом професіоналів, таких, як у нашому СТО з ремонту глушників у Львові, з 15-річним стажем. Ремонт труби колекторної також вимагає наявності спецобладнання, тому не варто довіряти її любителям у сусідньому гаражі.

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення