м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Тюнінг вихлопної системи

Тюнінг вихлопної системи

Тюнінг вихлопної системи автомобіля

Тюнінг вихлопної системи автомобіля – це тонка грань між покращенням заводських характеристик автомобіля та додання йому індивідуальності. Його можна розділити на основні групи: тюнінг двигуна (включаючи чіп-тюнінг), тюнінг вихлопної системи, тюнінг підвіски, тюнінг гальмівної системи, зовнішній тюнінг, також іменований «стайлінг» і тюнінг інтер’єру автомобіля.

Який тюнінг ми проводимо

Наш автосервіс у Львові займається тюнінгом виключно вихлопних систем і чіп-тюнінгом. Часто буває, що тюнінг вихлопних систем вимагає доопрацювань програми управління двигуном, а ця робота специфічна і дуже схожа на чіп-тюнінг.

Орієнтовна ціна за послугу:

Середня ціна послуги Термін проведення робіт Гарантія
від 1500 грн.  від 120 хв.  12 міс.

 

* Пам’ятайте, що кожен випадок унікальний, а значить, вартість та терміни усунення саме Вашої несправності можуть відрізнятися!

Чому тюнінг вихлопної системи іноді вимагає чіп-тюнінгу

Все просто: коли проводять тюнінг вихлопу, часто зачіпають не тільки сам глушник, але і вирізують каталізатори та резонатори на всій довжині магістралі вихлопної системи. Проте вже давно на автомобілі ставляться датчики в вихлопну систему. Це лямбда-зонди, які зазвичай ставляться у випускному колекторі або біля каталізаторів. Ці датчики зчитують кількість кисню у вихлопних газах і відправляють інформацію до комп’ютера, який управляє двигуном (подачею палива, моментом запалювання паливної суміші тощо). Однак, якщо каталізатори з вихлопної системи видалені, то показання датчиків виходять з допустимих меж, оскільки комп’ютер вважає, що каталізатори ще встановлені у вихлопній системі.

Щоб справитися з цією проблемою, існує кілька способів:

  • Встановлення «обманки» лямбда-зонда. Це механічна приставка, яка надівається між датчиком лямбда-зонда та вихлопною магістраллю, і служить для коригування показань датчика. Але для завдань тюнінгу цей спосіб ми мало застосуємо: з такою обманкою двигун буде піклуватися про екологічність, але не про ефективну роботу двигуна та активне прискорення автомобіля.
  • Видалення лямбда-зонда з програми управління двигуном. Ця робота складна, як і чіп-тюнінг, але на відміну від нього, з програми видаляється тільки залежність показань лямбда-зонда від режиму роботи двигуна. Після такої процедури потужність двигуна трохи підвищується, оскільки відтепер він працює без каталізатора і «думок» про екологічність. Однак, у зв’язку зі складністю та вартістю робіт, що наближається до чіп-тюнінгу, варто розглянути комплексну роботу по перепрошиванню програми управління двигуном
  • Коли ми робимо тюнінг будь-який компонент автомобіля, звичайно необхідно адаптувати всю електроніку до нових змін. Це дуже необхідно при тюнінгу вихлопної системи. Чіп-тюнінг у цьому випадку – ефективний спосіб підвищення потужності двигуна: видаляється залежність від каталізаторів вихлопної системи (які душать випуск вихлопних газів), підвищуються потужність і крутний момент тощо.

Для уточнення цін на елементи вихлопної системи автомобіля відвідайте наш інтернет-магазин. Якщо виникнуть питання – уточнюйте у менеджера за телефонами вказаними на сайті.

У СТО «Demi Motors» (м.Львів, вул. Городоцька 242/Г), ми виконаємо правильний тюнінг вихлопу, навіть самого високого рівня складності, максимально швидко і якісно!

Тюнінг вихлопної системи

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення