м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Встановлення спортивного глушника

Встановлення спортивних глушників (прямоточних) у Львові

Орієнтовна ціна за послугу:

Середня ціна послуги Термін проведення робіт Гарантія
від 300 грн.  від 60 хв.  12 міс.

 

* Пам’ятайте, що кожен випадок унікальний, а значить, вартість та терміни усунення саме Вашої несправності можуть відрізнятися!

Хочете, щоб Ваш автомобіль виглядав ефектно та вишукано? Проведіть тюнінг вихлопної системи і встановіть спортивний глушник, так званий прямоток. Він буде виглядати унікально, переконливо, і додасть автомобілю благородного «рику».

На СТО «Demi Motors» можна встановити тюнінговані спортивні – прямоточні глушники на будь-який автомобіль. Ми можемо встановити тюнінгові прямоточні глушники як з нашого асортименту, так і придбані в сторонньої організації.

Ми виконаємо грамотну заміну звичайного глушника на прямоток, навіть коли робота буде потребувати самого високого рівня складності, ми зробимо це максимально швидко і якісно!

Будова прямоточного глушника

При тюнінгуванні випускної системи часто ставиться прямоточний глушник, в якому не застосовується зміна напрямку потоку вихлопних газів. Такий глушник володіє меншим опором, а також його відмінна риса – звук. Він може бути від гучного до басовито-благородного, може бути тихим рівномірним риком у всіх діапазонах, або відверто грохочучим на високих оборотах.

Конструкція прямоточного глушника об’єднує корпус з нержавіючої сталі, в якому розміщена перфорована труба, обгорнута сталевою сіткою і звукопоглинальним матеріалом. Сталева сітка забезпечує в основному захист звукопоглинального матеріалу від видування. У якості звукопоглинального матеріалу використовується скловолокно. У прямоточному глушнику звукові хвилі безперешкодно проходять через отвори труби, металеву сітку і поглинаються скловолокном (перетворюються в теплову енергію).

Де купити прямоток?

Оскільки, ми самостійно виготовляємо спортивні глушники під торговою маркою «Demi Motors», то купити прямоточний глушник або прямоток Ви можете безпосередньо у нашому автосервісі у Львові на Городоцькій. Однак, виходячи з особливих смаків автомобілістів до звуку вихлопу, Ви можете підібрати і купити спортивний глушник самостійно, а наші майстри якісно і з гарантією встановлять його на Ваш автомобіль.

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення