м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Встановлення спортивного глушника

Встановлення спортивних глушників (прямоточних) у Львові

Встановлення спортивного глушника на авто

Бажання встановлення спортивного глушника виникає у власника авто з різних причин. Найвагомішою, мабуть, є бажання зробити тюнинг вихлопної системи свого автомобіля та додати йому потужності. На СТО «Demi Motors» можна встановити тюнінговані спортивні – прямоточні глушники на будь-який автомобіль. Ми можемо встановити тюнінгові прямоточні глушники як з нашого асортименту, так і придбані в сторонньої організації.
Ми виконаємо грамотну заміну звичайного глушника на прямоток, навіть коли робота буде потребувати самого високого рівня складності, ми зробимо це максимально швидко і якісно!

Орієнтовна ціна за послугу:

Середня ціна послуги Термін проведення робіт Гарантія
від 300 грн. від 60 хв. 12 міс.

 

* Пам’ятайте, що кожен випадок унікальний, а значить, вартість та терміни усунення саме Вашої несправності можуть відрізнятися!

Хочете, щоб Ваш автомобіль виглядав ефектно та вишукано? Проведіть тюнінг вихлопної системи та встановіть спортивний глушник, так званий прямоток. Він буде виглядати унікально, переконливо, і додасть автомобілю благородного «рику».

Будова прямоточного глушника

При тюнінгу випускної системи часто ставиться прямоточний глушник, в якому не застосовується зміна напрямку потоку вихлопних газів. Такий глушник володіє меншим опором, а також його відмінна риса – звук. Він може бути від гучного до басовито-благородного, може бути тихим рівномірним риком у всіх діапазонах, або відверто гримаючим на високих оборотах.

Конструкція прямоточного глушника об’єднує корпус з нержавіючої сталі, в якому розміщена перфорована труба, обгорнута сталевою сіткою і звукопоглинальним матеріалом. Сталева сітка забезпечує в основному захист звукопоглинального матеріалу від видування. У якості звукопоглинального матеріалу використовується скловолокно. У прямоточному глушнику звукові хвилі безперешкодно проходять через отвори труби, металеву сітку і поглинаються скловолокном (перетворюються в теплову енергію).

Де купити прямоток?

Оскільки, ми самостійно виготовляємо спортивні глушники під торговою маркою «Demi Motors», то купити прямоточний глушник або прямоток Ви можете безпосередньо у нашому автосервісі у Львові на Городоцькій. Однак, виходячи з особливих смаків автомобілістів до звуку вихлопу, Ви можете підібрати та купити спортивний глушник самостійно, а наші майстри якісно і з гарантією встановлять його на Ваш автомобіль.
Глушник

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення