м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Вихлопні системи «Demi Motors» – якість доступна кожному

Demi Motors – досить молода торгова марка, але з довгою історією становлення. Під брендом Demi Motors в Україні виготовляють вузли та деталі для вихлопних систем сучасних автомобілів.

Основні напрямки діяльності компанії – імпорт і реалізація вихлопних систем і вузлів для них з країн Європейського союзу, а також власне виробництво прямотоків, глушників і ремонтних бачків для автомобілів.

Сьогодні Demi Motors один з найбільших виробників деталей для вихлопних систем в Україні. Тому, ми завжди можемо запропонувати Вам індивідуальний підхід, і виготовити унікальну частину вихлопної системи для Вашого автомобіля, і під Ваші потреби.

Demi motors – становлення компанії

Свою комерційну діяльність ми почали у 1991 році. Це був складний перехідний період. Після розпаду СРСР і здобуття незалежності економіка України опинилася в кризовому стані: падіння виробництва, інфляція, падіння рівня життя людей. Більшість потужних заводів сповільнили темп виробництва, а деякі і зовсім збанкрутували і були розпиляні на металобрухт. Це в свою чергу викликало дефіцит багатьох товарів народного споживання. З метою вижити в цей непростий час і заробити, багато стали їздити в сусідню Польщу торгувати і займатися нескладним бізнесом.

На той момент ми першими привезли глушники з Польщі, які тоді теж були дефіцитним товаром. Спочатку ми возили їх невеликими партіями в бусах, та в основному до вітчизняних автомобілів ВАЗ, ЗАЗ, УАЗ, Деу. Дещо пізніше з появою в Україні іномарок, ми почали завозити глушники до автомобілів іноземного виробництва.

Обсяги продажів глушників постійно збільшувалися, тоді ми купили вантажні автомобілі (TIR). Збільшивши автопарк, наші транспортно-експедиційні можливості розширилися. Так вже в 1996 році наша компанія покрила 70% ринку України вихлопних системах.

У 2000 році відкрилося перше у Львові СТО спеціалізоване по вихлопних системах. Тут і досі, надається весь спектр послуг-від діагностики вихлопної системи, до заміни або ремонту глушників.

З появою в середині 2000-х таких служб доставки «Нова Пошта», «САТ», «Інтайм», ми почали щоденну розсилку товару клієнтам, тим самим закрили решта 30% ринку. Вже в 2006 році ми працювали з клієнтами практично в кожній області України.

Demi Motors – власне виробництво

Щоб поглибити знання про принципові відмінності різних моделей, ми розрізали і вивчали зсередини оригінальні сертифіковані європейські глушники (Bosal, Valker, Polmostro). Ми дізналися про глушники все… Це вивело нас на новий рівень.

Оскільки з початку 2000-х спостерігалося стабільне підвищення добробуту населення, автомобілів на ринку відповідно теж ставало весь час більше. Вже в 2008 р. польські заводи не встигали виробляти продукцію в достатній кількості, щоб забезпечити потреби ринку України.

Спостерігаючи ажіотаж на ринку і будучи озброєними цінними знаннями, ми налагодили власне виробництво універсальних глушників. Для цього ми застосували і 20-річний досвід роботи з глушниками, зразки, які ми вивчали, і тверде бажання вивести на ринок України продукт власного виробництва виготовлений за найвищими стандартами.

Наші глушники виконані з якісної імпортної сировини (Італія, Німеччина) виключно за європейськими стандартами. Тому вони якісні та тихо працюють.

У 2009 ми почали виробництво спортивних глушників, тепер у нас найбільший вибір універсальних і спортивних глушників в Україні власного виробництва.

Demi Motors – власне виробництво
Demi Motors – власне виробництво

Demi Motors – народження бренду

Наша компанія постійно розвивається за рахунок виробництва нових товарів, збільшення асортименту і збільшення продажів. У 2016 році ми запатентували власну торгову марку «Demi Motors», під якою ми вийшли на ринки України і Європи.

Demi Motors – зручність в мережі

Наша продукція доступна до замовлення і роздрібним клієнтам. У 2010 році ми запустили свій перший інтернет магазин, це ще збільшило продажі. Інтернет магазин Demi Motors, це результат багаторічного досвіду і злагодженої роботи нашої команди. Зараз нашим завданням стало створити сервіс, за допомогою якого звичайний людина, виконуючи прості дії, зможе самостійно підібрати товар і переконатися в наявності необхідних комплектуючих.

В інтернет магазині, ми пропонуємо купити такі вузли выхопной системи, нашого виробництва:

  • Універсальні глушники Demi Motors;
  • Стронгери і X-Резонатори Demi Motors;
  • Спортивні глушники та прямотоки Demi Motors;
  • Труби кутові Demi Motors.

Demi Motors – зараз

Зараз компанія Demi Motors налічує 6 складів (за обсягом товарів ми найпотужніші в Україні), 2 цехи по виробництву запчастин і сучасно обладнаний автосервіс у Львові, де працюють кваліфіковані професіонали, які на місці проведуть діагностику і монтаж вихлопної системи автомобіля. При необхідності ми розглядаємо індивідуально кожен автомобіль, і можемо виготовити запчастину під певну модель.

Наша компанія ніколи не зупиняється на досягнутому, ми постійно нарощуємо обсяги виробництва і запускаємо додаткові виробничі лінії. Вже зараз нашими замовниками є великі компанії, магазини, СТО, інтернет-магазини.

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.