м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Вихлопні системи «Demi Motors» – якість доступна кожному

Demi Motors

Вихлопні системи «Demi Motors» мають попит на ринках України. Під брендом Демі Моторс в Україні виготовляють вузли та деталі для вихлопних систем сучасних автомобілів.
Компанія «Demi Motors» – досить молода торгова марка, але з довгою історією становлення.
Основні напрямки діяльності компанії – імпорт та реалізація систем і вузлів вихлопну для них з країн Європейського союзу, а також власне виробництво прямотоків, глушників й ремонтних бачків для автомобілів.
Сьогодні Ми один з найбільших виробників деталей для усієї вихлопної системи автомобіля в Україні. Тому, ми завжди можемо запропонувати Вам індивідуальний підхід, і виготовити унікальну частину для Вашого автомобіля, й під Ваші потреби.

Demi motors – становлення компанії

Свою комерційну діяльність ми почали у 1991 році. Це був складний перехідний період. Після розпаду СРСР і здобуття незалежності економіка України опинилася в кризовому стані: падіння виробництва, інфляція, падіння рівня життя людей. Більшість потужних заводів сповільнили темп виробництва, а деякі й зовсім збанкрутували та були розпиляні на металобрухт. Це своєю чергою викликало дефіцит багатьох товарів народного споживання. З метою вижити в цей непростий час та заробити, багато стали їздити в сусідню Польщу торгувати й займатися нескладним бізнесом.

На той момент ми першими привезли глушники з Польщі, які тоді теж були дефіцитним товаром. Спочатку ми возили їх невеликими партіями в бусах, та в основному до вітчизняних автомобілів ВАЗ, ЗАЗ, УАЗ, ДЕУ. Дещо пізніше з появою в Україні іномарок, ми почали завозити глушники до автомобілів іноземного виробництва.

Обсяги продажів глушників постійно збільшувалися, тоді ми купили вантажні автомобілі (TIR). Збільшивши автопарк, наші транспортно-експедиційні можливості розширилися. Так вже в 1996 році наша компанія покрила 70% ринку України у вихлопних системах.

У 2000 році відкрилося перше у Львові СТО спеціалізоване по обслуговуванню вихлопних систем. Тут і досі, надається весь спектр послуг, від діагностики вихлопної системи, до заміни або ремонту глушників.

З появою в середині 2000-х таких служб доставки «Нова Пошта», «САТ», «Інтайм», ми почали щоденну розсилку товару клієнтам, тим самим закрили решта 30% ринку. Вже у 2006 році ми працювали з клієнтами практично в кожній області України.

Demi Motors – власне виробництво

Щоб поглибити знання про принципові відмінності різних моделей, ми розрізали та вивчали зсередини оригінальні сертифіковані європейські глушники (Bosal, Valker, Polmostro). Ми дізналися про глушники все… Це вивело нас на новий рівень.

Оскільки з початку 2000-х спостерігалося стабільне підвищення добробуту населення, автомобілів на ринку відповідно теж ставало весь час більше. Вже у 2008 р. польські заводи не встигали виробляти продукцію в достатній кількості, щоб забезпечити потреби ринку України.

Спостерігаючи ажіотаж на ринку і будучи озброєними цінними знаннями, ми налагодили власне виробництво універсальних глушників. Для цього ми застосували й 20-річний досвід роботи з глушниками, зразки, які ми вивчали, і тверде бажання вивести на ринок України продукт власного виробництва виготовлений за найвищими стандартами.

Наші глушники виконані з якісної імпортної сировини (Італія, Німеччина) виключно за європейськими стандартами. Тому вони якісні та тихо працюють.

У 2009 ми почали виробництво спортивних глушників, тепер у нас найбільший вибір універсальних і спортивних глушників в Україні власного виробництва.

Demi Motors – власне виробництво
Demi Motors – власне виробництво

Demi Motors – народження бренду

Наша компанія постійно розвивається шляхом виробництва нових товарів, збільшення асортименту та збільшення продажів. У 2016 році ми запатентували власну торгову марку «Demi Motors», під якою ми вийшли на ринки України і Європи.

Demi Motors – зручність в мережі

Наша продукція доступна до замовлення і роздрібним клієнтам. У 2010 році ми запустили свій перший інтернет-магазин, це ще збільшило продажі. Наш інтернет-магазин, це результат багаторічного досвіду і злагодженої роботи нашої команди. Зараз нашим завданням стало створити сервіс, за допомогою якого звичайна людина, виконуючи прості дії, зможе самостійно підібрати товар і переконатися в наявності необхідних комплектуючих.

В інтернет-магазині, ми пропонуємо купити такі вузли вихлопної системи, нашого виробництва:

  • Універсальні глушники;
  • Стронгери та X-Резонатори;
  • Спортивні глушники та прямотоки;
  • Труби кутові.

Demi Motors – сьогодні

На сьогодні в нашій компанії 6 складів (за обсягом товарів ми найпотужніші в Україні), 2 цехи з виробництва запчастин та сучасно обладнаний автосервіс у Львові, де працюють кваліфіковані спеціалісти, які на місці проведуть діагностику та монтаж вихлопної системи автомобіля. При необхідності ми розглядаємо індивідуально кожен автомобіль, і можемо виготовити запчастину під певну модель.

Наша компанія ніколи не зупиняється на досягнутому, ми постійно нарощуємо обсяги виробництва і запускаємо додаткові виробничі лінії. Вже зараз нашими замовниками є великі компанії, магазини, СТО, інтернет-магазини.

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.