м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Встановлення емулятора лямбда-зонда

Встановлення емулятора лямбда-зонда

Чому встановлюють емулятор лямбда-зонда

Однією із технічних хитрощів для економії коштів при зміні каталізатора є встановлення емулятора лямбда-зонда. Вона вигадана для усунення зламання та неполадок у стислий термін та мінімізації фінансових витрат. Сучасні автолюбителі та професіонали використовують автомобілі у своєму повсякденному житті. Якщо у звичайному режимі роботи машини відбувається збій, він значно відбивається на розпорядках дня та поточних планах власників транспортних засобів. Буває, що у власника несправної машини просто не вистачає накопичень для її повноцінного ремонту та діагностики. Спеціально для подібних ситуацій фахівцями технічних автосервісів та механіками вигадані ці варіанти.

Сервіс технічного обслуговування «Demi Motors» знає основні проблеми деталей, тому в нашій роботі виключена зайва трата часу. Наше сучасне обладнання дозволяє виявляти можливі проблеми та несправності якщо вони будуть знайдені в короткий термін та в повному об’ємі. 10 хвилин в середньому займає огляд деталей транспортного засобу. Всі матеріали для встановлення в нас найвищої якості, адже ми дорожимо репутацією серед автовласників та пропонуємо клієнтам якісні запчастини за хорошими цінами.

Опис, визначення та встановлення емулятора

Електронний емулятор лямбда-зонда служить встановлюваною деталлю, яка покликана виробляти контрольні дії з обліку шкідливих речовин у вихлопній системі відпрацьованих газів. Обманка встановлюється в електронний ланцюг та повідомляє відкориговані показники.

У функціональному циклі транспортного засобу трапляються збої та непередбачені ситуації, коли двигун починає подавати ознаки некоректної роботи. Зменшення тяги та інші показники можуть свідчити про зламання у вихлопній системі автомобіля.

Правильним варіантом буде придбання нових оригінальних запасних частин або придбання їх аналогів.

Прийнятним у фінансовому плані варіантом є монтаж полум’ягасника на місце відпрацьованого каталізатора, і кріплення приладу.

Навіщо ж він налаштовується?

Замінюючи каталізатор відпрацьованих газів полум’ягасником, незмінно доведеться зіткнутися з деякими незручностями. Головне з них полягає в тому, що датчики кисню, які були встановлені із каталітичним нейтралізатором, перестануть показувати правильні значення і сигналізуватимуть центральному бортовому комп’ютеру про аварійну роботу рухової системи. Для зменшення тиску на бортовий комп’ютер та скорочення постійних показувань використовується цей прилад. При правильному монтажі обманки – бортовий комп’ютер машини отримуватиме сигнали. Вони своєю чергою дають зрозуміти – вихлопна система відпрацьованих газів функціонує коректно.

Ситуації, які призводять до монтажу приладу

Його монтаж на автомобіль проводиться при зламі кисневого датчика, демонтажу каталітичного нейтралізатора відпрацьованих газів та його заміні на полум’ягасник.

Показники, за якими визначається неробочий стан кисневого датчика автомобіля:

 1. Рівень викидів вуглекислого газу підвищився, причому звичний оборот експлуатації залишився приблизно такий, як і раніше.
 2. Рівень витрат палива підвищився.
 3. Загоряється сигнальна лампа бортового комп’ютера Check Engine.
 4. З вихлопної труби при заведеному двигуні транспортного засобу поперемінно виривається потік білого диму, перенасиченого повітрям, і чорного диму, що дає знати про те, що відбувається надмірна перевитрата палива.

Основною причиною виходу лямбда-зонда зі звичного функціонування є експлуатація автомобіля на неякісному паливі.

Супутні причини зламу:

 • Механічний вихід з експлуатації. Причини такої несправності – сильні коливання, вібрації та нераціональне керування автомобілем.
 • Збої у роботі паливної системи двигуна.
 • Збої обумовлені попаданням залишків горючих матеріалів, відпрацьованих двигуном автомобіля, на корпус кисневого датчика.

  Процес монтажу приладу

  Зазвичай, місце під монтаж підбирається при урахуванні максимальної відсутності вологи, яка потрапляє на прилад. Крім того, слід уникати впливу високих температур на прилад, оскільки через оснащення емулятора мікропроцесором який може розплавитися від впливу високих температур або замкнутися від попадання вологи в корпус електронного приладу.

  Ще однією основною вимогою до місця встановлення обманки є доступність для спостереження у разі потреби, оскільки необхідно дотримуватися обліку сигналу контрольних лампочок.

  Обманка може встановлюватися до:

  1. Перемикача бензину (газу) приєднується синій провід.
  2. Корпусу автомобіля приєднується чорний провід.
  3. Блоку керування інжектора кріпиться білий провід.
  4. Кисневого датчика (за його наявності) приєднується біло-синій провід.

  Важливим чинником проведених робіт є критерій розуміння вузької специфікації та наявність досвіду у справі. Саме тому, найкращим вибором буде довірити виконання робіт професіоналам «Демі Моторс».

  Оригінальні запчастини високої якості та послуги ви можете придбати або замовити в нашому інтернет-магазині Demi Motors.

  Встановлення емулятора лямбда-зонда

  Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

  Замовити дзвінок
  Записатись на діагностику
  Написати нам повідомлення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.