м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Ремонт колекторної труби автомобіля

Ремонт колекторної труби

Кому довірити ремонт колекторної труби автомобіля

Рано чи пізно кожен водій стикається із питанням де якісно зробити ремонт колекторної труби. У зв’язку з тим що це один із дорогих елементів вихлопної системи, краще виконувати дану послугу у професіоналів на СТО. Звернувшись до спеціалістів спеціалізованого сервісу по ремонту вихлопних систем Демі Моторс у Львові ви отримаєте саме те, що вам потрібно.

Щоб краще зрозуміти вагу цієї запчастини звернімося до фактів.

Призначення колектору

Однією з найважливіших частин вихлопної системи є випускний колектор, який може бути виготовлений з нержавіючої сталі (матеріал є кращим, враховуючи показники його міцності та довговічності). Деталь встановлюється між двигуном автомобіля та каталізатором (за відсутності каталізатора – безпосередньо до вихлопної труби).

Враховуючи безпосередню близькість запчастини до двигуна, її робота та вібрації можуть позначитися на цілісності елемента вихлопної системи. Швидке охолодження колектора після зупинки двигуна авто обумовлює появу на його стінках конденсату головного ворога металу (при не видаленні конденсату на металі утворюється іржа).

Регулярне проведення ТО цього вузла авто за допомогою професійних фахівців дозволяє відстрочити ремонтні роботи або заміну. А при необхідності здійснити тюнінг колекторної труби.

Даний пристрій відповідає за збирання вихлопних газів у єдиний потік, який згодом повинен транспортуватися у бік глушника для виведення за межі транспортного засобу. Вже сьогодні ремонтувати дану запчастину може бути потрібно у найнесподіваніший момент, адже вплив на її конструкцію ведеться з усіх боків. Зі зовнішнього боку на цілісність колектора впливає конденсат, із внутрішньої чиниться тиск внаслідок особливостей роботи двигуна.

Що необхідно виконати

Класичний ремонтні роботи передбачають видалення ділянок складових системи вихлопу газів, уражених іржею. Своєчасно не віддалена іржа може призвести до утворення тріщини, яка своєю чергою може спровокувати аварійну зупинку машини в невідповідний момент. Якщо необхідно терміново ремонтувати колектора, запрошуємо у наше СТО «Демі Моторс», яке знаходиться у місті Львів по вул. Городоцька 242/Г.

Непоодинокі випадки, коли навіть найпрофесійніше зварювання не може усунути неполадки в його роботі та цілісності конструкції. У цих випадках рекомендується робити повну заміну випускного колектора, що дозволяє повернути системі відведення відпрацьованих газів колишню працездатність у повному обсязі. Відразу варто визначитися, ким проводитиметься робота. Наприклад заміну прокладки випускного колектора можна зробити своїми силами. Але інші складні роботи з колектором бажано за участю професіоналів. Вирішувати Вам, проте якість роботи – запорука вашої безпеки.

Практика показує, що навіть маючи відповідний досвід робіт та спеціальне обладнання, краще довірити їх здійснення професійним фахівцям, які мають уявлення про тонкощі процесу. В іншому випадку її справність буде дещо сумнівною, а фінансові витрати на проведення робіт можуть перевищити всі очікувані показники.

Підсумуємо

На сьогодні випускний колектор вже став невіддільною частиною спортивних та тюнінгованих автомобілів. В такому випадку елемент вихлопної системи має гарну назву «павук», що повною мірою показуватиме особливості його зовнішнього вигляду. В такій ситуації процес обслуговування, ремонту та заміни павука має низку особливостей проведення. Для наших фахівців з достатнім досвідом робіт заміна павука або при необхідності його оновлення – рядовий захід.

Для тих, хто хоче бути впевненим у справності кожної системи автомобіля, кожного вузла та агрегату, співпраця зі справжніми професіоналами найкраще розв’язання питання по проведенню ТО та ремонтних робіт. Придбати відповідну деталь можна в нашому інтернет-магазині або у спеціалізованому сервісному центрі «Demi Motors». Ціни вас приємно здивують, адже ми працюємо без посередників. На всі види робіт ми надаємо гарантію. Куплені у нас запчастини сертифіковані, та відповідають стандартам якості та надійності.

Ремонт колекторної труби

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.