м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Розведення вихлопної системи

Розведення вихлопної системи

Розведення вихлопної системи автомобіля

В бажанні зробити ефективний тюнінг системи вихлопу авто встає питання, а що саме треба зробити? Багато власників автомобіля схиляються до оригінального розведення вихлопної системи. Вибір сучасних автомобілів сьогодні дозволяє ставати власником авто, яке відповідає всім заявленим вимогам до комфорту та безпеки руху, а також до довговічності. Залежно від модифікації та чи інша марка автомобіля може відрізнятися технічними параметрами, особливостями зовнішнього виконання, а також набором експлуатаційних властивостей.

Незалежно від перерахованих вище аспектів, складно собі уявити комфортну експлуатацію будь-якого транспортного засобу без наявності в ньому спеціально розробленої для даної моделі авто вихлопної системи.

Сервіс технічного обслуговування «Demi Motors» знає основні проблеми цих деталей. Тому в нашій роботі виключена зайва трата часу. Наше сучасне обладнання дозволяє виявляти можливі проблеми та несправності якщо вони є в короткий термін та в повному об’ємі. 10 хвилин в середньому займає огляд деталей транспортного засобу. Всі матеріали для встановлення в нас найвищої якості, адже ми дорожимо репутацією серед автовласників та пропонуємо клієнтам якісні запчастини за хорошими цінами.

Встановлення вихлопної системи

Встановлення проводиться безпосередньо в процесі збирання автомобіля, проте при необхідності може бути здійснений повний тюнінг передбачає комплексні роботи з метою:

  1. Зміни зовнішнього вигляду авто;
  2. Збільшення рівня потужності автомобіля;
  3. Зміни «звукових» ефектів роботи транспортного засобу.

Багато автолюбителів сьогодні воліють проводити роботи з тюнінгу самостійно, вважаючи, що навіть роздвоєння не становить складнощів. Насправді помилка при проведенні даних робіт може призвести до вкрай негативних наслідків.

Тюнінг вихлопної системи

Тюнінг сьогодні користується особливою популярністю, адже за його допомогою можна змінити автомобіль не тільки з чисто декоративного боку, але і з технічного погляду. У першому випадку гарантовано зміну зовнішнього вигляду авто, яке набуде певної індивідуальності екстер’єру. Проводячи роботи із роздвоєння глушника Ви отримуєте можливість прикрасити свій транспортний засіб двома ексклюзивними насадками на глушник, а це своєю чергою надасть вигляду улюбленої «ластівки» унікальність.

У випадку із технічною стороною питання проведення тюнінгу сприятливо позначається на потужності двигуна і звукових ефектах транспортного засобу. Нерідко тюнінг з метою зміни технічних параметрів порівнюють із можливістю авто «зітхнути на повні груди», що у всій красі демонструє сенс поняття – розведення вихлопної системи.

Враховуючи, що розмір труб не завжди має оптимальні параметри (виробники нерідко заощаджують на проведенні екстер’єрних робіт). Тому лише подальше проведення тюнінгових робіт дозволяє змінити базову комплектацію на власний розсуд. Під час їхнього проведення слід враховувати як вихідні технічні параметри транспортного засобу, а й вибір витратних матеріалів.

Погодьтеся, навіть маючи в наявності «рекомендації бувалих», поради професіоналів складно самотужки розібратися в процесі вихлопного тюнінгу. Знов-таки, якість проведення робіт має не останнє значення. У зв’язку із цим лише звернення до досвідчених фахівців дозволяє розраховувати на те, що роботи будуть проведені в стислий термін. Та всі етапності процесу пройдуть із дотриманням нормативних вимог.

Хоч розведення глушника на дві сторони сьогодні пропонується як тюнінгова послуга багатьма компаніями, варто розуміти, що тільки ретельний вибір майстерні може гарантувати якість і довговічність результату робіт. Саме тому варто вибрати хорошу майстерню, або просто звернутися до нас.

Підсумуємо

Для правильного та безпечного проведення такого оновлення системи виведення газів необхідні відповідні знання та вміння. Саме наша компанія, яка володіє спеціалізованим сервісом обслуговування, ремонту та заміни системи вихлопу автомобіля допоможе вам у розв’язання цього питання. А оригінальні запчастини високої якості та їх відповідності стандартам ви можете придбати або замовити в нашому інтернет-магазині «Демі Моторс».

Розведення вихлопної системи

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.