м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Заміна глушника та як це правильно робити

Глушник Демі Моторс

Як правильно робиться заміна глушника

Заміна глушника доцільна лише в тих випадках, якщо її ремонт не є можливим або фінансово не вигідним. Наприклад, коли він так сильно прогнив, що зварювання вже не допомагає. Багато автолюбителів впевнені, що замінити глушник — нескладне завдання, головне — виділити небагато особистого часу та знайти місце для ремонту, де буде доступ до нижньої частини авто.

Всім відомо, що глушник знаходиться під дном машини, тому він піддається різним механічним, атмосферним та іншим впливам, що може призвести до несправності вузла. При невеликому пошкодженні його можна заварити. Однак у більшості випадків краще замінити запчастину на нову. Особливо це стосується тих випадків, коли труба має кілька свищів.

Працівники СТО Демі Моторс кожному клієнту докладно розкажуть про проблему вузла та способи її вирішення. Ми завжди пропонуємо кілька варіантів розв’язання проблеми та прагнемо до того, щоб ви могли заощадити.

Алгоритм заміни глушника

Заміну рекомендується виконувати у такому порядку:

 • встановити машину над ямою чи естакадою та поставити її на «ручник»;
 • перед початком робіт необхідно запастися новими стяжними хомутами – їх варто замінити;
 • очистити від бруду та обробити всі болти вихлопної системи спеціальною рідиною;
 • роз’єднати фланцевий з’єднувач та відокремити глушник;
 • за допомогою щітки по металу очистити болти на хомуті, що з’єднують трубу глушника з резонатором і відкрутити його;
 • скрутити хомути, які поєднують середню частину і сам вузол;
 • відкрутити болти з допомогою торцевого ключа;
 • відкрутити болти хомутів, що фіксують вхідний та вихідний патрубки;
 • зняти глушник із гумових подушок, на яких він підвішений;
 • провести його установку у зворотній послідовності, підвісити нову запчастину на гумові подушки та з’єднати хомутом резонатор з глушником. Інші вузли, якщо стали непридатними, змінити таким же способом;
 • після закінчення роботи потрібно перевірити, що вихлопна труба трохи похитується на підвісах.

Щоб переконатися в правильності встановлення запчастини та якості роботи, рекомендується проїхатись на автомобілі. Під час руху прогазуйте та прислухайтесь до сторонніх звуків, які лунають. Їх не повинно бути.

Якщо Вашому авто необхідно замінити глушник, ціна якого повністю відповідатиме якості, то вам слід звернутися в інтернет-магазин. Для цього вкажіть марку, модель і модифікацію вашого авто і система автоматично запропонує відповідні деталі. Ми самі виготовляємо глушники та працюємо з відомими світовими та надійними постачальниками, тому всі запчастини, які ми пропонуємо, відрізняються високою якістю та надійністю. Крім того, зробимо все можливе, щоб у короткий термін зробити його якісну установку.

Як вибрати потрібний глушник для автомобілів?

При покупці деталі, віддавайте перевагу оригінальним комплектуючим або запчастинам, які рекомендуються виробниками. Це важливо, адже від їх якості залежить термін її служби та ефективність. Почніть із вибору глушника, виготовленого компанією «Demi Motors». Його перевага в тому, що він чудово підходить під наявні кріплення і не вимагає перероблення. Чому клієнти вибирають нас? У цій сфері ми працюємо вже понад 10 років і за цей час змогли зарекомендувати себе з найкращого боку.

Підсумуємо

Здійснити заміну даної запчастини можна двома способами: скористуватися послугами спеціального автосервісу або зробити це самостійно. Для самостійної заміни Вам знадобиться не тільки обладнання, але й достатня кількість вільного часу. Адже це вимагає демонтажу його самого, а зайняти ця процедура може кілька годин. Також дуже важливо зробити все якісно, щоб не було жодних наслідків для функціонування автомобіля та роботи двигуна.

Тим більше якщо раніше ви ніколи з цим не стикалися і не здійснювали самостійну заміну, то правильне рішення – це скористатися послугами СТО «Демі Моторс», яке здійснює якісну заміну глушників будь-якої складності. Якщо Ви хочете замовити дану послугу, ласкаво просимо до нашої станції технічного обслуговування.

Зв’язатися з майстром та записатися на сервіс Ви можете за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Ремонт глушника

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.