м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Діагностика вихлопної системи

Обслуговування вихлопних систем

Діагностика вихлопної системи автомобіля

Багато автолюбителів не знають наскільки важлива діагностика вихлопної системи авто. Та не надають значення дрібним несправностям системи відведення відпрацьованих газів автомобіля. При цьому проблеми вихлопної системи можуть вилитися в дорогий ремонт двигуна, отруєння пасажирів вихлопними газами й навіть пожежа. Це досить складна система, робота якої тісно пов’язана з іншими частинами автомобіля.

Діагностику вихлопної системи, краще проводити в автосервісі – це позбавить Вас безлічі дорогих поломок. Будь-яку несправність легше запобігти, а вчасно виявлена проблема усувається за меншу суму. Ви можете перевіряти автомобіль на СТО під час планового технічного обслуговування або самостійно.

Ознаки несправності вихлопної системи

Не можна просто сказати, що у Вас поганий вихлоп. Будь-яка поломка має очевидні первинні ознаки. Серед них можуть бути такі:

  • Несподівано змінився звук вихлопу. Несправність двигуна не впливає на акустику, це проблеми із вихлопною системою.
  • Смердить вихлопними газами в салоні. Навіть невелика розгерметизація системи призводить до проникнення вихлопу до отворів для вентиляції.
  • Глушник торкається днища чи рами. Якщо під час проїзду нерівностей гримить вихлопна труба – у вас пошкоджені підвіси.
  • Висока температура підлоги у салоні. Коли гріється вихлопна труба, штатні теплові екрани не справляються. Така несправність повинна усуватися негайно, щоб уникнути пожежі.
  • «Січе» вихлопна система. Характерний звук, що змінюється за зміною оборотів колінвала. З’являється з тріщин у місцях з’єднання елементів глушника, або з прокладок, що прогоріли. З цієї причини потрапляють вихлопні гази до салону, і порушується тиск у системі.
  • Забито вихлопну трубу. Затор може виникнути у будь-якій точці системи. Причина – потрапляння елементів конструкції в патрубки та газопроводи внутрішньої структури. Характерні ознаки – глухий звук, втрата потужності двигуна автомобіля.
  • Вихлопні гази мають неприємний запах та насичений колір. Причина може бути й в ДВЗ (двигун внутрішнього згорання), проте в першу чергу перевірте систему відведення газів, що відпрацювали.
  • Зовнішні ушкодження. Якщо прогоріла вихлопна труба або мають механічні пошкодження, це можна виявити при огляді.

Вихлопна система повинна тестуватися в комплексі з рештою вузлів автомобіля. Просто «послухати та подивитися» не вийде. Для цього застосовуються датчики, газоаналізатори, дилерські сканери та ін. Інформація аналізується, будуються параметричні графіки.

За підсумками перевірки локалізується несправність, та виявляються причини її появи. Після цього наш майстер разом із замовником визначає спосіб усунення. Заміна несправної деталі або відновлювальний ремонт. Тюнінг вихлопної системи або приведення характеристик до заводських параметрів. Наш головний принцип – рішення ухвалює клієнт.

Обладнання для ремонту

Простими, гаражними пристроями вихлопну систему якісно не відремонтувати. У нашому сервісі з ремонту вихлопних систем застосовується зварювання серед нейтральних газів, різаки по металу з малим іскроутворенням, системи антикорозійної обробки швів.

Ми можемо запропонувати встановлення фірмових компонентів чи недорогих якісних аналогів. Запасні частини та матеріали сертифіковані і їх легко придбати у в інтернет-магазині Демі Моторс. Тому ми даємо гарантію на роботи, а вихлопна система після ремонту працює так, як нова заводська. Також Ви можете замовити у нас та встановлення тюнінгових комплектів для автомобілів різних виробників.

Якщо у Вашого автомобіля змінився звук вихлопу, гріється вихлопна труба або з’явилися інші проблеми з вихлопною системою – звертайтесь до автосервісу «Demi Motors». Наші висококваліфіковані майстри виконають оперативну діагностику вихлопної системи за доступною ціною.

Обслуговування вихлопних систем

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.