м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Тюнінг вихлопної системи

Тюнінг вихлопної системи

Тюнінг вихлопної системи авто

В сучасному світі тюнінг вихлопної системи дуже актуальний, грамотний та професійний. З часом навіть найвишуканіший автомобіль, який спочатку дуже подобався, починає потроху «приїдатися». Тому багато автолюбителів хочуть внести якісь зміни, щоб покращити свого залізного товариша.

Змінивши певну частину машини, яка Вам не подобається, Ви зможете змусити її «сяяти та звучати» по-новому. Для створення якісної вихлопної системи необхідний високий рівень кваліфікації в установці та проєктуванні, що забезпечує збалансований рівень потужності, звуку, ваги та візуальних характеристик.

Напрями тюнингу

Зміна звуку

Зміна звуку – найпопулярніший напрямок і включає такі способи аудіотюнингу:

 • Заміна банки глушника. Стандартний глушник змінюється на прямоточну задню банку, що підсилює гучність вихлопу та тональність, що змінює його. Порівняно недорогий спосіб.
 • Перероблення штатної банки глушника актуальний для транспортного засобу на гарантії чи у яких форма або розмір банки глушника унікальний і підібрати тюнингову банку неможливо. У такому разі вона розкривається й переробляються її начинки для додання необхідного звуку вихлопній системі автомобіля.
 • Керований вихлоп передбачає установку вакуумної заслінки перед або після каталізатора, резонатора, глушника. Пристрій робить вихлоп двофазним: у потрібній ситуації (наприклад, коли Ви хочете насолодитися соковитим звуком свого авто) заслінка відкривається, підвищуючи гучність, або закривається, роблячи звук тихіше. Управляти заслінкою можна з брелока, смартфона, за допомогою кнопки в салоні авто.
 • Активний вихлоп передбачає зміну звуку шляхом встановлення електронної системи – спеціальні випромінювачі, один або два, встановлюються під днищем автомобіля та імітують звуки двигуна спортивних автомобілів, надаючи звучанню характерних глибоких ноток. Система синхронізована з оборотами двигуна по can-шині та містить як ряд готових звукових файлів (БМВ, Мерседес, Феррарі), так дає можливість створити свій унікальний звук. Керується за допомогою смартфона.

Зміни зовнішнього вигляду

Для зміни зовнішнього вигляду випускної системи застосовуються різні насадки, модернізовані глушники, комплекти для роздвоєння вихлопу.

 1. Роздвоєння вихлопу. Випускний тракт у задній частині транспортного засобу розводиться на дві сторони, а в бампері при необхідності робляться вирізи під роздвоєну систему. В результаті вихлоп виглядає як дорогі спортивні моделі. Роздвоєння може бути повним (ставляться два повноцінні глушники) та неповні (один глушник працює на обидві сторони).
 2. Встановлення насадок будь-якої форми із нержавіючої сталі або з ефектом карбону. Коштує дешевше за трудомістке роздвоєння.

Широкий перелік  насадок на глушники, а також різні види глушників, елементи вузлів, як власного виробництва, так і від визнаних на світовому ринку виробників Ви можете знайти в нашому інтернет-магазині. Фахівець підбере зручне, універсальне та недороге рішення для тюнингу систем вихлопу саме Вашої машини.

Збільшення приросту потужності

Збільшення приросту потужності на 5-15 % відбувається шляхом модернізації вихлопних систем випуску, а також прошивки ЕБУ двигуна. Основні методи:

 • Встановлення даунпайпу – це приймальна труба збільшеного діаметра (до 4 дюймів), яка з’єднує випускний колектор та решітку тракту, тому вихлопні гази залишають систему швидше, відчуваючи менший опір.
 • Встановлення спортивного каталізатора відрізняється більшою пропускною здатністю та стійкістю до високих температур. Він практично не створює опору руху газів, внаслідок чого потужність авто підвищується на 5-10 %. Такий тюнинг особливо ефективний у комбінації із заміною штатної приймальної труби.
 • Встановлення прямоточного вихлопу. Зовні «прямоток» виглядає як труба великого діаметра з мінімальною кількістю згинів та стиків для забезпечення мінімального опору вихлопним газам. В результаті знижується навантаження на двигун, підвищується його потужність.
 • Чип тюнинг. Прошивка блоку керування двигуна більш продуктивною програмою керування.
  Перевагою компанії «Demi Motors» є наявність власних виробничих цехів з виготовлення індивідуальних компонентів для тюнингу вихлопних систем. У роботі використовуються якісні матеріали та спеціалізований інструмент: для згину труб (трубо згини), автомати напівавтоматичного зварювання та аргонодугового зварювання. Великий склад універсальних компонентів від виробників. Вам не потрібно чекати, доки потрібна деталь буде доставлена з-за кордону.
 • Підсумуємо

  Всі погодяться, що тюнінг є вкрай цікавою і часом неймовірно захопливою дією. Самі власники машин, що пройшли той чи інший варіант доопрацювання, виділяють кілька основних переваг.

  • виражені індивідуальні особливості, створення унікального зовнішнього вигляду із серійного стандартного автомобіля;
  • покращені технічні характеристики, підвищена потужність та покращений розгін, знижена витрата палива транспортного засобу;
  • хобі.

  Такий пункт варто віднести до переваг. Захоплюючись тюнінгом, постійно чогось навчаєшся та самовдосконалюєшся.

  Плануючи зайнятися доопрацюванням свого транспортного засобу, кожен автомобіліст має реально оцінити свої можливості та перспективи. Чи не кожна машина призначена для глобального тюнінгу. І не всім це потрібне. Іноді шляхом невеликих коригувань можна вдало розставити акценти, підкреслити сильні сторони авто та приховати його недоліки.

  І в цьому допоможуть кваліфіковані працівники СТО Demi Motors, нададуть консультацію для чіткого розуміння плану робіт, а також для вибору оптимального рішення щодо удосконалення авто будь-якої марки. Усі тюнингові роботи зроблять швидко та якісно та на виході Ви отримуєте ідеальний результат за оптимальних витрат часу, сил і коштів.

  Тюнінг вихлопної ситеми авто

  Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

  Замовити дзвінок
  Записатись на діагностику
  Написати нам повідомлення

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.