м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Заміна гофри глушника

Гофра Ribuko

Чому проводиться заміна гофри глушника?

Заміна гофри глушника виникає у разі виходу її з ладу. І лише заміна на спеціалізованому автосервісі надасть гарантію надійної роботи вказаного вузла вихлопної системи. Замінити гофру глушника для підтримки важливої системи транспортного засобу у справному стані Ви можете на СТО «Demi Motors», де наші кваліфіковані працівники проведуть відповідні роботи.

Для гофри поломка – це природно, оскільки вона знаходиться в одній з найагресивніших зон автомобіля. Гофра глушника постійно піддається контакту зі шкідливими елементами та явищами. Крім того, на неї покладено дуже багато завдань, відповідно вона виконує активну функцію.

На її стан впливають не тільки удари, які вона отримує при їзді, а й інші явища, такі, як:

  • неправильний демонтаж глушника;
  • забитий каталізатор;
  • несправність коробки;
  • проблеми із подушками двигуна;
  • паливо низької якості.

Очевидно, що якість самої гофри та інших запчастин впливають на багатофункціональні здібності гофри та на тривалість терміну її служби. Тому, при виборі гофри, слід звертати увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Зазвичай у виробництві гофри використовується чорна та алюмінієва сталь.<|p>

Чорна сталь із багатьох причин не продається в європейських країнах та Америці. Так, і вітчизняні прилавки не надто нею завалені. А ось алюмінієва сталь, попри високу вартість, більш приваблива для автомобільних ринків і автолюбителів, відповідно. Перевага алюмінієвої сталі полягає у її високій якості, яка пояснюється стійкістю перед температурними перепадами та перед механічними впливами. Якщо раптом зламалася гофра, то щось лагодити – вже немає сенсу.)<|p>

Гофра глушника – що це таке?

На вигляд гофра, одна з деталей вихлопної системи, є гнучкою, еластичною трубкою, поверх якої нанесена металева сітка зі складним, що складається з безлічі шарів палітурок. Місце встановлення деталі – між випускною трубою двигуна та приймальною трубою, приєднаною до глушника. Конструкція днища автомобіля така, що саме гофра виявляється найменш захищеною. Це призводить до частих пошкоджень деталі при наїзді на перешкоди.

Якщо таке пошкодження отримано або деталь виробила встановлений експлуатаційний ресурс, її необхідно замінити. Подальшу експлуатацію автомобіля з несправним (ушкодженим) гофром продовжувати не можна.

Призначення деталі

Основне призначення гофри глушника – забезпечення захисту всіх основних вузлів і деталей вихлопної системи від руйнівної вібрації. Така вібрація виникає під час роботи двигуна, вона супроводжує автомобіль на ходу і може завдати істотної шкоди не тільки самій вихлопній системі, а й негативно вплинути на роботу двигуна.

Усі основні навантаження, які випадають на вихлопну систему, бере на себе саме гофра глушника. Саме з цієї причини вона частіше за інші деталі виходить з ладу. Але замінити її легше та простіше, а найголовніше – дешевше, у порівнянні з колектором, каталізатором, резонатором чи корпусом глушника. І це Ви можете зробити, скориставшись послугами нашого СТО, яке розташовано у м. Львові по вулиці Городоцька 242/Г.

Послідовність заміни гофри глушника

Конструкція еластичного гофра зроблена так, що при пошкодженні чи розриві не ремонтується, а підлягає заміні цілком. При виявленні несправності гофри насамперед необхідно звернути увагу на стан каталізатора, його справність. Дуже часто обидва елементи системи виходять із ладу одночасно.

Саму заміну гофри рекомендується виконувати в сервісних центрах, таких як Демі Моторс. Це вбереже автовласника від можливих пошкоджень системи вихлопу, порушення герметичності тощо.

Заміна гофри практично виконується у такій послідовності:

  • автомобіль вивішується на підйомнику, надійно стопориться;
  • від акумулятора від’єднується плюсова клема;
  • за допомогою болгарки, з дотриманням усіх необхідних запобіжних заходів, спилюється гофра;
  • на місце, що звільнилося, встановлюється нова деталь, проводиться зварювання;
  • завершальний етап – перевірка герметичності, ретельна обробка зварних швів.

Теоретично, заміну гофри глушника можна виконати самостійно, але лише за наявності досвіду, а також професійного інструменту. У решті випадків краще цю роботу довірити професіоналам, які працюють у сервісному центрі «Demi Motors».

Підсумуємо

Кожен автомобіліст повинен дуже уважно ставитися до справного стану гофри, а за найменших ознак несправності, вживати заходів щодо ремонту та відновлення працездатності деталі та всієї системи вихлопу загалом. Крім того, запрошуємо Вас скористатися послугами нашого інтернет-магазина де Ви зможете придбати усі необхідні комплектуючі до свого автомобіля від виробника Демі Моторс за доступними цінами та за необхідності оформити інтернет-замовлення з доставкою в будь-яку точку України.

Види гофр

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.