м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Ремонт глушника автомобіля

Особливості вихлопної системи дизелів

Терміни служби глушника автомобіля

Ремонт глушника – одна з найбільш часто виконуваних робіт в автомайстернях. Цей елемент щодня посилено експлуатується, оскільки призначений для зниження температури, токсичності та рівня шуму вихлопних газів двигуна до прийнятних значень.

Хоча вихлопна система досить чутлива, її пошкодження зустрічаються досить рідко, саме глушник найчастіше пробивається через занадто тривалу роботу. Він має певний термін служби, і коли ми його перевищуємо, можуть з’явитися дефекти. Звичайно, неможливо передбачити, коли він розгерметизується або почне іржавіти. Це може статися як після 20 000 км пробігу, так і після 200 000 км.

Запорука тривалого терміну служби – правильний догляд. Не менш важлива якість самих глушників. Встановлюючи в машину неякісну запчастину, треба пам’ятати, що це може спричинити проблеми в майбутньому. Тому варто купувати запчастини оригінальні та перевіреної якості. Усі необхідні товари можна знайти в інтернет-магазині «Demi Motors».

Коли необхідно ремонтувати глушник?

Необхідність проведення робіт залежить від багатьох факторів. По-перше, це час, протягом якого Ви вирішуєте, що робити з пошкодженим глушником. Якщо почнете ремонтувати відразу після того, як помітите, що пристрій не працює, є хороші шанси, що будь-яке пошкодження можна буде усунути, і вам не потрібно буде замінювати глушник.

Тип несправності також має значення. Якщо це проста механічна несправність, може бути достатньо зварювання самої деталі, інакше роботи можуть бути дорогими та неекономічними.

Заміна необхідна, коли пошкодження настільки велике, що його неможливо зварити. Це часто буває, особливо в старих автомобілях, де глушник іржавий і пошкоджений через вік автомобіля. Цей елемент ніяк не захищений від вологи, солі та інших речовин, тому часто покривається іржею. А через високу температуру, до якої він нагрівається, покрити його речовинами, що захищають від корозії, немає можливості.

Рішення щодо необхідності ремонту пошкоджених компонентів повинен приймати механік після огляду всієї вихлопної системи.

Звичайно, якщо у вас є знання та досвід, ви можете зробити таку оцінку самостійно. Для цього найкраще поставити машину на підіймач або скористатися ямою. Після ретельного огляду всіх компонентів, таких як труби, глушник або каталітичний нейтралізатор, ви зможете з’ясувати, що викликає несправність автомобіля.

Способи відновлення глушників

Існує три найпопулярніші способи відновлення:

  • зварювання;
  • використання різних герметиків;
  • накладка просоченого спеціальними складами бандажа (стрічки) зі склотканини.

Кожен із даних способів застосовують при різних варіантах складності проблеми.

Для комфортного здійснення ремонтних робіт переважно користуватися оглядовою ямою чи естакадою.

Варіант зі зварюванням

Застосування цього способу дозволить провести необхідний ремонт незалежно від типу та розміру пошкодження, надасть необхідний рівень герметичності зварних швів і необхідну жорсткість відновленого місця глушника і вважається найкращим.

Герметики

Існує два типи речовин для відновлення: монтажні для систем вихлопу та термостійкі шпаклівки для закладення невеликих отворів або посилення дефектних місць. Основою для речовин є силікатні або керамічні суміші. Витримують температуру до 10000 °С.

Також сюди можна зарахувати й «холодне зварювання», що дозволяє закладати або з’єднувати сталеві, чавунні вироби, що експлуатуються при великій температурі та вібраціях. Міцність такого з’єднання можна порівняти зі зварюванням. Відмінно підходить для загортання дрібних отворів та тріщин.

Бандажі

Надають можливість ремонту суттєвих ділянок глушника. Матеріалом для виготовлення такої стрічки є склотканина. Ці вироби проходять просочення термоклеями, що витримують до 10000 °С.

За наявності великого пошкодження бандажі та герметики не в змозі надати необхідної жорсткості відремонтованої ділянки.

Якщо використання представлених способів не може розв’язувати проблему з глушником, потрібно замінити окремі компоненти конструкції або повністю змінити її.

Підсумуємо

Який би спосіб Ви не вибрали, у Вас не виникне труднощів з його проведенням. На популярних сайтах можна знайти всі види засобів ремонту глушників, майже кожне СТО подбає про латки та елементи для заміни, а за новими, оригінальними деталями чи якісними замінами звертайтеся до нас — СТО «Демі Моторс». Наші фахівці проконсультують Вас у разі виникнення проблем з підбором запчастин до конкретної моделі автомобіля і Ви зможете отримати замовлений товар навіть у той же день.

Глушник Демі Моторс

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *