м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Для чого насадка на глушник

Насадка на глушник

Насадка на глушник, для чого та які види

Насадка на глушник є зовнішнім елементом тюнінгу автомобіля. Після її установки, будь-яка непоказна вихлопна труба набуде вигляду дорогої деталі. А в правильному поєднанні їх з іншими елементами зовнішнього тюнингу можна домогтися того, що автомобіль буде мати ексклюзивний, спортивний або класичний вигляд. На українському авторинку автомобільних аксесуарів та запчастин пропонується великий вибір виробів. До них належать і насадки на глушники, виготовлені компанією «Demi Motors» та широко представлені в нашому інтернет-магазині.

Навіщо потрібен даний елемент?

Даний аксесуар може перетворити сприйняття машини, створити вид більш солідного та унікального авто та виділити автомобільний засіб із загального потоку машин на дорозі.

Можливі варіанти функцій пристрою:

  • захисні властивості;
  • звукові;
  • декоративні.

Щодо захисних властивостей, то насадку використовують у машинах, в яких проблеми з герметичністю салону або невдалою системою вихлопу. Водіями помічено, на деяких автомобілях при довгій стоянці з мотором, який працює, вихлопні гази починають просочуватися в салон. Установка аксесуара на вихлопну трубу допомагає перенаправити вихлоп якомога далі від кузова, і він не так сильно проникає до салону.

Зазвичай, накладки на глушникові змінюють тільки зовнішній вигляд та звучання авто. На інші параметри, у тому числі й на потужність двигуна, вони не мають жодного впливу. Для того, щоб посилити потужність двигуна, витрата бензину, забезпечити екологічність вихлопу або змінити момент, що крутить, потрібна корекція всієї системи. Якщо насадки можуть вплинути на потужність авто, то зовсім незначно і в меншу сторону. Зниження потужності двигуна на 1-2% обумовлено тим, що деталь створює опір руху вихлопних газів, через це двигун витрачає певну кількість енергії на подолання даного бар’єру.

Безумовно, нагальної необхідності встановлення деталі на глушник немає, адже технічні параметри автомобіля при цьому не змінюються. Найчастіше насадки необхідні як елемент тюнінгу, оскільки вони є одним із найдоступніших способів змінити зовнішність авто, надати йому унікального дизайну та індивідуальності. Через поширеність типових моделей машин даний фактор у світі грає важливу роль. Так, наприклад, якщо встановити здвоєні насадки на глушник іномарки, можна надати своєму авто індивідуальний стиль та створити враження ексклюзивного складання.

Підбиваючи підсумки, можна сміливо стверджувати, навіть при тому, що наконечник на глушник не належить до важливих деталей, підбір та встановлення яких не варто робити самостійно, а краще звернутися до спеціалізованої компанії, такої як Demi Motors. Грамотно проведені роботи є гарантом тривалого терміну служби та ефективного функціонування комплектуючих, а також чудового зовнішнього вигляду транспортного засобу.

Класифікація насадок

Виріб без вставок. Найпростіший пристрій, він є декоративним та захисним, при цьому звуковий ефект автомобіля не змінюється. Він найдешевший.

Виріб із резонатором звуку. Ці пристрої мають спеціальну конструкцію. Всередині неї встановлено спеціальну вставку з отворами, яка змінює звук двигуна. Частота звучання може бути високою, низькою чи гучною. Такі ефекти справляють враження, ніби працює потужний і дорогий двигун.

Світлодіодна насадка. Має гарне підсвічування, яке добре видно у нічний час. Такий пристрій має ефектний вид.

Рекомендації щодо придбання виробу

Сучасний та гарний вигляд може бути лише у якісного пристрою. Купуючи новий аксесуар на автомобіль, необхідно звернути увагу на наступні моменти:

  • повний комплект потрібних запчастин. Як правило, хомути теж входять в комплектацію;
  • пристойна модель повинна мати ще й надійне кріплення. Хорошим кріпленням будуть болти, які не можна зняти звичайними інструментами;
  • якість металу не має викликати сумнівів. Тонка хромована сталь досить швидко піддається корозії, і це призведе до її частої заміни;
  • товщина виробу повинна бути не менше 15 мм. Часто пропонуються моделі досить тонкі, така деталь швидко втратить зовнішній вигляд та проіржавіє;
  • зверніть увагу на якість полірування. Це показник того, що Ви купуєте якісний товар. Необхідно мати на увазі, при професійному поліруванні стає не тільки привабливий ефект, але й надійний захист покриття від корозії;
  • привабливий зовнішній вигляд. Якщо виробник об’єднав у моделі гармонію ліній та сучасні технології. То така насадка буде вдалою покупкою.

Автомагазини та сервісні центри пропонують їх величезний вибір. Є різні форми, кольори та розміри. Купуючи насадку, керуйтеся особистими уподобаннями. Вибрана Вами модель повинна гармонувати зі стилем та кольором автомобіля. А при зверненні в СТО Демі Моторс, який знаходиться у м. Львів за адресою вул. Городоцька 242/Г Ви отримаєте професійну пораду про найкращий варіант для встановлення або заміни насадки на глушник.

Насадка на глушник

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *