м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Для чого встановлюють спортивний глушник

Спортивний глушник

Що таке спортивний глушник

Бажання встановити спортивний глушник може виникнути з різних причин. Але одразу наголосимо, що казки про те, що налаштування вихлопної системи піднімає силу автомобіля майже на 30%, ми залишимо майстрам гаражів та їх прихильників. Навіть теоретично, з повною обробкою розподілу газу, потужністю та перепрошивці системи управління двигуном, зростання потужності не дасть таких показників. Це складний і кропіткий інтегрований процес, і допрацювання глушника, безумовно, буде його важливою частиною.

Будь-яке вдосконалення вихлопної системи передбачає ряд змін у поведінці та зовнішньому вигляді автомобіля:

  1. Звук. Більш насичений і яскравий вихлоп – не означає оглушливий. Налаштуванням звуку займається спеціаліст, і це не такий простий процес, як здається.
  2. Зовнішній вигляд. Більш вражаючі патрубки глушника можна поставити на вихлопну систему, тому якщо мета – лише створити форму, ви можете поставити вражаючі свистки без глобальної зміни всього глушника.
  3. Ефективність вихлопної роботи. Це найскладніший процес, який важко помітити та відчути. Збільшення крутного моменту та потужності може бути виражене в декількох відсотках, а може бути в діапазоні 8-12%, залежно від ступеня обробки.

Відповідно до законів фізики, прямоточний спортивний глушник формує рух вихлопних газів лише в одному напрямку. Це радикальна різниця між глушниками двох типів: стокового та спортивного.

А як щодо основного завдання системи, зниження рівня шуму? У випадку з прямоточним глушником все навантаження на зменшення шуму лежить на стінах резонатора та труби системи. Тому, чим менше швів і чим точніше вони зроблені, чим менше згинів, поворотів та змін у діаметрах труб, тим простіше газам залишити систему і тим менше двигун витрачає енергію на вихлоп. Це саме те, що в поєднанні з іншими заходами дозволяє збільшити потужність.

Як встановити прямоток

Ціна встановлення повністю переробленої спортивної вихлопної системи може досягти декількох тисяч доларів. Витрати залежать насамперед від глибини обробки, а також від типу матеріалу та якості компонентів. Важливо, щоб кваліфікація майстра визначала успіх події більше ніж на половину. В цьому плані компанія Демі Моторс може вас запевнити, що у нас є відповідні кваліфіковані спеціалісти, які у змозі виконати усі ваші забаганки.

Що стосується матеріалів, ви можете піти декількома способами:

1. Ми ставимо прямоток з чорної недорогої сталі низької якості й, відповідно, меншою ціною. Як результат, ми отримуємо пристойний результат, але в присутності звукоізоляційного матеріалу він швидко буде зношений, а крім того, чорна сталь має низький ресурс.
2. Прямоток, виготовлений з оцинкованої сталі з насадками з нержавіючої сталі. Усі ті ж переваги, ціна прямого потоку трохи вище коштом використання дорогих труб, ресурс трохи перевищує ресурс першого варіанту.
3. Спортивний глушник, який розроблений спеціально для певної моделі автомобіля – більш продуктивний та довговічний варіант. Інша справа, що такі набори виробляються масово і під час їх дизайну, ні особливості двигуна, ні ще більше вдосконалення, які були завершені раніше, не враховуються.
4. Спортивний глушник, виготовлений з високої якості нержавіючої сталі, зібраний з урахуванням усіх функцій не моделі, а певного автомобіля. Це такий прямоток, який забезпечить максимальну продуктивність, витривалість та довговічність, але ціна буде вищою за усі пропоновані вище.

Що маємо з цього

Якщо прямоточний глушник встановлено правильно, всі розрахунки повністю перевірені, а матеріали та компоненти вибрані зі знаннями справи, ми отримаємо:

1. Подовжений строк експлуатації. Це пов’язано з високоякісними матеріалами та правильною збіркою.
2. Оксамитовий, благородний і соковитий звук без крові з вух.
3. Збільшення продуктивності двигуна шляхом використання труб більшого діаметра, зменшення супротиву вихлопних газів та високої пропускної здатності системи.
4. Зниження ваги вихлопної системи.

Також є достатньо мінусів, і найголовніша – ціна. Крім того, проблеми можуть виникнути при проходженні техогляду. Оскільки каталізатор у більшості випадків замінюється полум’ягасником. Відносним недоліком спортивних глушників вважається зменшенням дорожньої прогалини на кілька міліметрів, а також відсутність запасних частин для модульного ремонту. В цілому же прямоток повністю виправдовує вкладені гроші.

Значно зекономити ви зможете відвідавши наш інтернет-магазин запасних частин до вихлопної системи автомобіля.

Прямоток Demi Motors

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.