м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Заміна каталізатора полум’ягасником

Заміна каталізатора полум'ягасником

Що мається на увазі?

Заміни каталізатора полум’ягасником передбачає встановлення прямоточного резонатора (прямотоку) на його місце. Він виконаний спеціально для того, щоб усунути шумові ефекти та знизити температуру вихлопу. Після цієї операції система вихлопу набуває деяких позитивних змін. Також відбувається покращення в роботі двигуна в цілому.

Полум’ягасники бувають:

  • Колекторні, вони створені для встановлення замість сучасних каталізаторів, розташованих одразу біля головки блоку циліндрів.
  • Звичайні, магістральні, у вигляді резонаторів, із внутрішнім дифузором або без нього. Виготовлені із нержавіючої сталі.
  • Стронгери, або “турбінки” – також дуже високоякісні вироби з алюмінієвої сталі товщиною 2 – 2,5 мм. Їх можна застосовувати і як універсальні резонатори.

Якщо каталізатор розташований знизу під кузовом, то робота з його видалення та заміни на полум’ягасник займе мінімум часу. Каталізатор вирізається болгаркою та встановлюється ремонтна частина.

При розташуванні каталізатора на колекторі полум’ягасник спеціальної форми монтується в його корпус. Видалення в цьому випадку за часом довше, оскільки необхідно зняти випускний колектор, вирізати каталізатор, заварити на його місце полум’ягасник. Потім потрібно поставити колектор назад.

Враховуючи складність цього процесу, найкращим вибором для вас буде довірити виконання робіт професіоналам «Демі Моторс». Вони зроблять всю роботу на високому рівні за короткий час. Всі матеріали в нас найвищої якості, адже ми дорожимо репутацією серед автовласників та пропонуємо клієнтам якісні запчастини за хорошими цінами.

Що дає заміна каталізатора на полум’ягасник?

  1. Ваша машина ніколи несподівано не стане на трасі через розплавлений або забитий нейтралізатор;
  2. Вам не доведеться так сильно хвилюватися про якість бензину;
  3. Продувність циліндрів покращиться, а значить покращиться і динаміка;
  4. Можливе зниження витрати пального;
  5. Відсутність ймовірності зламу двигуна через попадання кераміки в циліндри.

Позбутись від помилки, яка може з’явитися через відсутність нейтралізатора (P0420, P0430 – “ефективність каталітичного нейтралізатора нижче допустимого порога”) допомагають обманки лямбда-зонда. Вони тепер будуть не гаражними втулками, а заводськими виробами з мінікаталізатором. Він своєю чергою забезпечить повне допалювання використовуваної датчиком частини вихлопних газів.

Операція з заміни на полум’ягасник тестована та випробувана протягом тривалого часу. Ніяких помилок не повторюється при встановленні обманки під лямбда-зонд в 90% випадків. Попри це, витрата пального може сильно зменшитись. Це відбувається через те, що покращується вентиляція циліндрів. До того ж усувається небезпека попадання різних частинок у двигун через клапани та систему рециркуляції відпрацьованих газів.

Може просто видалити каталізатор?

Просто видалення, звичайно, розв’яже проблему, але звукові ефекти від порожнього корпусу не сподобаються багатьом. Багато марок автомобілів починають на виході працювати значно голосніше, особливо ті, які використовують атмосферні мотори. На турбованих двигунах значна енергія вихлопу, зокрема звукова, поглинається турбонагнітачем. І що б не говорили різні люди – все ж таки полум’ягасники значно знижують навантаження на решту системи вихлопу (резонатор, труби, глушник). При цьому, ваша вихлопна система прослужить набагато довше.

Фахівці «Demi Motors» із радістю нададуть вам всі необхідні послуги з видалення та заміни на полум’ягасник вашого каталітичного нейтралізатора, підберуть деталі відштовхуючись від геометрії та об’єму, щоб система вихлопу на вашому автомобілі працювала тихо та без перебоїв.

Оригінальні запчастини високої якості та послуги ви можете придбати або замовити в нашому інтернет-магазині Demi Motors.

Заміна каталізатора полум'ягасником

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *