м. Львів, вул. Городоцька 242/Г

(068) 680 68 46 sto@demimotors.ua

Заміна резонатора вихлопної системи авто

Резонатор

Заміна резонатора системи вихлопу газів

Заміна резонатора в 90% випадків його поломки або несправності вимушений крок для кожного водія. Його поломка призводить до ушкодження всієї вихлопної системи. Слідом за виходом з ладу цього компонента може зруйнуватися основний глушник, оскільки він розрахований на вже підготовлений потік вихлопних газів. Тому не затягуйте із заміною даного компонента, тому що це загрожує серйозними наслідками.

Ознаки несправності резонатора

Про те, що з цим елементом щось не так, можуть говорити такі ознаки:

 1. Характерний дзвін при збільшенні обертів колінвала, незвично гучне звучання вихлопу.
 2. Поява диму з-під днища автомобіля.
 3. Втрата потужності двигуна під навантаженням.
 4. Запах вихлопних газів у салоні.

При появі будь-якої з цих ознак Вам необхідно зробити діагностику вихлопної системи. На СТО «Демі Моторс» майстри визначать причину несправності, і в найкоротші терміни зможуть відремонтувати або замінити резонатор.

Цей елемент піддається відновленню в деяких випадках, проте при складних поломках необхідна заміна. Ми підберемо для Вашого автомобіля новий резонатор за розумною ціною. За бажанням клієнта можна встановити штатний компонент, або недорогий аналог зі схожими характеристиками.

У яких випадках може знадобитися заміна

Елемент може прогоріти, зноситися, вийти з ладу через механічні дії, проіржавіти. Дізнатися, що з частиною вихлопної системи щось гаразд, можна за зовнішніми ознаками:

 • характерний запах у салоні автомобіля;
 • вібрація;
 • зниження потужності двигуна;
 • сторонні шуми.

Співробітники будь-якого автосервісу скажуть вам, що у 9 із 10 випадків ремонт цієї складової глушника не принесе плодів, потрібна заміна. Елементи вихлопної системи (резонатори, каталізатори, глушники) виходять з ладу особливо часто, оскільки перебувають у такому місці, де часто контактують з агресивним зовнішнім середовищем — підвищена вологість, солі на дорогах, перепади температур, конденсат, фізичні ушкодження. Ось чому заміна – одна з найбільш затребуваних послуг. Найчастіше його замінюють і у процесі тюнінгу.

Ремонт чи заміна?

Найчастіше доцільна установка нової запчастини, але є винятки. Якщо поломка сталася в дорозі, можна здійснити ремонт за допомогою склотканини або герметика, але треба розуміти, що такий ремонт протримається недовго.

Перед тим, як їх використовувати, ретельно очищають та знежирюють краї прогару, усувають бруд, сажу, сліди іржі, жир. Якщо в роботі застосовується склотканина, то після встановлення резонатора на місце необхідно протягом пів години дати двигуну попрацювати.

Такий ремонт можна зробити й своїми руками. Але якщо йдеться про заміну резонаторної труби, такі дії повинні проводитися фахівцями. Те саме можна сказати про усунення великих прогарів, яке здійснюється лише за допомогою зварювання.

Ремонт доцільний якщо він отримав невеликі механічні пошкодження, пробоїни можна заварити або поставити латку. Якщо резонатор проіржавів, лопнув по стінках чи корпусу, його доцільніше змінювати на новий штатний чи універсальний.

Заміна у нашому сервісі

Ми працюємо за таким алгоритмом:

 1. Проводиться діагностика вихлопної системи, виявляються приховані дефекти.
 2. Залежно від тяжкості пошкоджень, приймається рішення про ремонт або заміну резонатора.
 3. Проводиться демонтаж старого, з мінімальними наслідками для інших компонентів.
 4. Установка виконується за допомогою зварювального обладнання. Роботи проводяться серед нейтральних газів, зберігається антикорозійний захист глушника.
 5. У разі потреби встановлюються додаткові підвіси та теплозахисні екрани.

Якщо Ваш автомобіль не був обладнаний резонатором, або він був видалений раніше, ми підберемо новий компонент відповідно до параметрів вихлопної системи. Якщо необхідно його замінити – приїжджайте до нашого автосервісу з ремонту вихлопних систем у Львові. Наші висококваліфіковані майстри здійснять оперативну заміну (установку) резонатора за доступними цінами.

Заміна резонатора вихлопної системи

Скористайтесь сервісами швидкого зв'язку з нами:

Замовити дзвінок
Записатись на діагностику
Написати нам повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.